Hakkımda

Enes Reyhan

1985 yılında İstanbul Fatih’te doğdum. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum.

İlk iş deneyimim bir fotoğraf ajansında fotoğraf asistanlığıydı ve çok kısa sürdü. Ürün fotoğrafı çekmekten hoşlanmamıştım. Ardından medya sektöründe çalışmaya başladım. Gerçek Hayat Dergisi ve Star Gazetesi’nde muhabir ve foto muhabiri olarak çalıştım.

2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nda Sinema-Belgesel-Animasyon bölümünde asistan olarak görev aldım. 42 tane belgesel ve film projesinin hayata geçmesine katkı sağladım.

2011 yılının son aylarında Altın Katre Prodüksiyon’da Proje Koordinatörü olarak çalışmaya başladım. Burada çeşitli belgesel projeler üzerinde çalıştım.

2014 yılının Eylül ayından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul İtfaiyesi Kurumsal İletişim biriminde medya ile ilişkiler, sosyal medya yönetimi ve fotoğrafçı olarak görev alıyorum.

Sıkı bir metal müzik dinleyicisiyim. Fotoğraf, iletişim, sosyoloji, tarih ve teknoloji ile özel olarak ilgileniyor; sokaklarda fotoğraf çekmeyi, şehir içinde flanör gibi yürümeyi, okumayı, seyahat etmeyi seviyorum.

Fotoğraflarımın yer aldığı web sitesine, eposta adresime ve sosyal medya hesaplarıma aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.